Fortuna bukmacher

6 stycznia 2019

Bukmacher Fortuna

O Fortunie słów kilkaPoczątki  sięgają roku 1989, kiedy to w stolicy Czech powstała spółka założycielska. Na naszym rynku Fortuna bukmacher zawitał w dość zaskakujący sposób. W roku 2005 Konsorcjum Penta Investmens Group będące właścicielem Fortuny, dokonało przejęcia Profesjonału, czyli najstarszej firmy bukmacherskiej w Polsce. Przejęcie to wiązało się oczywiście ze zmianą nazwy, która to nastąpiła pomiędzy rokiem 2007 a 2008.

Strona główna Fortuny to miejsce gdzie znaleźć możemy wiele informacji o opisywanym podmiocie. Firma chwali się między innymi tym, iż zakłady bukmacherskie Fortuna posiadają najdłuższy staż na rynku w naszym kraju. Dysponują blisko 600 punktami naziemnymi, w których zatrudnionych jest około 1000 pracowników.

Akcje Fortuny notowane są od października roku 2010 na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Obrazuje to swoistą pewność i stabilność firmy.

Polityka prywatności firmy co oczywiste, obejmuję między innymi ochronę danych osobowych. Strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Służy to dostosowaniu zawartości do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Oferta bukmachera

By liczyć się w walce o klientów, każdy z posiadających obecnie zezwolenie Ministra Finansów podmiotów, stara się co rusz poszerzać swoją ofertę. Mnogość dyscyplin obecnych czy to na efortuna pl, a także w punkcie stacjonarnym, zadowoli nawet najbardziej wybrednych.

Zakłady na piłkę są rzecz jasna najbardziej rozbudowanym „odnóżem” oferty bukmachera.  Topowe ligi europejskie, Liga Mistrzów, Premier League czy Liga Europy to tylko przysłowiowy wierzchołek góry lodowej w efortuna oferta.

Oprócz zwycięzców spotkań oferta Fortuna na dziś oraz oferta Fortuna na jutro to także liczba kartek w interesującym nas spotkaniu, ilość rzutów rożnych, a także żółte oraz czerwone kartki. Obstawianie musi dotyczyć jak największej liczby elementów spotkania, dzięki czemu gracz ma duże możliwości i zawieranie zakładów staje się jeszcze bardziej emocjonujące.

Oprócz zakładów na piłkę nożną znajdziemy również możliwość obstawienia wydarzeń z piłki ręcznej, koszykówki, siatkówki, hokeja oraz rugby. Także sporty uprawiane często indywidualnie, jak MMA, szachy, lotki, badminton oraz skoki narciarskie. Fortuna bukmacher nie ogranicza się tylko do wydarzeń sportowych. Tematyka ważnych spraw politycznych, a także społecznych jest często obiektem zakładów. Wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, wybory Prezydenta Stanów Zjednaczonych, czy też wybory Miss Universe, to tylko kilka z mnóstwa propozycji.

Fortuna zakłady bukmacherskie oferta obejmuje również niezwykle popularne zakłady live. Bukmacherskie zakłady live według niektórych szacunków wypierają powoli zakłady przedmeczowe z tych najczęściej granych przez typerów. Jest to spowodowane często szybkim obrotem środków i możliwością ponownego ich zainwestowania w kolejny zakład.

120 zł zakład bez ryzyka

Na start po założeniu konta zakłady bukmacherskie Fortuna oferują nam bonus powitalny. Jest to zakład bez ryzyka do kwoty 120 zł. Ryzyko straty jest minimalne, gdyż w sytuacji gdy nasz pierwszy zakład okaże się nietrafiony, to suma zakładu zwracana jest na nasze konto.

1000 zł bonus od depozytu

Fortuna bukmacher proponuje nam również bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 zł. Aby go uzyskać należy na swoje konto efortuna dokonać wpłaty  do 10 dni od momentu jego założenia. Warunkiem koniecznym jest także czterokrotny obrót wpłaconą sumą z kursem minimalnym 1,90 oraz co najmniej trzema zdarzeniami na kuponie.

 

 

Aby zachować konkurencyjność względem pozostałych firm na rynku, fortuna oferta na dziś oraz fortuna oferta na jutro zawiera często tzw. hit dnia. Są to zwykle spotkania topowych europejskich lig, w których bukmacher przedstawia nam zdarzenia z podwyższonym kursem względem wyjściowego. Jednak z doświadczenia wiemy, iż na takie oferty patrzeć należy z przymrużeniem oka, gdyż promocją czy też hitem może być to tylko z nazwy, a rzeczywisty wzrost wartości jest śladowy.

Fortuna online zakłady od pewnego czasu proponuje zainteresowanym pewną nowość. Są to zakłady live wirtualne. Jest to swoiste zapełnienie luki podczas braku spotkań rozgrywanych w świecie rzeczywistym dla graczy grających nałogowo. Wirtualne sporty promocje jak na razie nie obejmują.

Bonusy oraz akcje promocyjne

Aby zachęcić nowych graczy do zaczęcia przygody z firmą, bukmacher Fortuna oferuje pewne ciekawe promocje. Większość z nich pojawia się w ofercie okresowo, nie będąc dostępnymi na stałe.

Na start po założeniu konta zakłady bukmacherskie Fortuna oferują nam bonus powitalny. Jest to zakład bez ryzyka do kwoty 120 zł. Ryzyko straty jest minimalne, gdyż w sytuacji gdy nasz pierwszy zakład okaże się nietrafiony, to suma zakładu zwracana jest na nasze konto.

 

Odbierz bonus powitalny w Fortunie

 

Fortuna bukmacher proponuje nam również bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 zł. Aby go uzyskać należy na swoje konto efortuna dokonać wpłaty  do 10 dni od momentu jego założenia. Warunkiem koniecznym jest także czterokrotny obrót wpłaconą sumą z kursem minimalnym 1,90 oraz co najmniej trzema zdarzeniami na kuponie.

Podmiot okresowo oferuje także freebety, a także zakłady bez depozytu. Dostępne są tylko przez pewien czas, gdyż opłacalność pozostawienia ich na dłuższy okres do dyspozycji graczy  byłaby równa zeru. Żaden kod promocyjny fortuna nie jest obecnie dostępny.

Happy Hours to jedna z promocji za którą warto pochwalić Fortunę. Dostępna jest godzinę przed wtorkowymi oraz środowymi spotkaniami Ligi Mistrzów. Polega na zwiększeniu naszej potencjalnej wygranej o 14%. Minimalna kwota zakładu musi wynosić 20 zł. Co ciekawe, do naszego kuponu dodać możemy także zakłady nie związane z piłką nożną.


Choć opcja Early Cash Out swoją przydatnością nie dorównuje tym oferowanym niegdyś przez zagranicznych bukmacherów, jednak kolejny plusik Fortunie za danie w ogóle takiej możliwości się należy.

Z opinii graczy odczytać możemy, że jeśli w ogóle pojawia się taka możliwość, to jest to w takim przypadku, gdy zamknięcie to w dłuższej perspektywie bardziej opłaci się bukmacherowi, aniżeli graczowi.

Fortuna legalny bukmacher posiada na swoje stronie internetowej coś w rodzaju programów lojalnościowych. Za każdy obstawiony zakład gracz otrzymuję określoną ilość punktów. Zdobyte w ten sposób punkty może w późniejszym okresie wymienić na darmowe zakłady, bonusy dostępne w specjalnym katalogu, bądź wyższe kursy na poszczególne zdarzenia. Akcja ta nazwana jest przez opisywany podmiot „Fortuna Klub Plus”.

Co miesiąc Fortuna zakłady bukmacherskie organizują także Mistrzostwa Typerów. Najlepsi typerzy danego miesiąca zarówno na efortuna, jak i w punktach stacjonarnych, otrzymują cenne nagrody rzeczowe oraz pieniężne.

Efortuna zakłady bukmacherskie na swojej stronie internetowej stworzyły coś na wzór forum dla graczy. Strefa typera, bo tak nazywa się to forum, ułatwia klientom komunikację i wymianę opinii przed, w trakcie oraz po postawionych zakładach.


Sponsoring

Dokonania Fortuny na tym polu są bardzo bogate. 1 liga piłkarska w naszym kraju od ubiegłego sezonu nosi nazwę Fortuny 1 ligi. Pozostałe kontrakty sponsorskie także są związane z piłką kopaną.

Listę klubów działających niejako pod skrzydłami bukmachera, otwiera oczywiście Legia Warszawa. Kolejne to między innymi Raków Częstochowa, Podbeskidzie, Zagłębie Sosnowiec, legnicka Miedź, a także GKS Tychy.

Działania firmy nie ograniczają się jednak tylko do jednej dyscypliny sportowej. Od początku sezonu 2018 na strojach reprezentantów Polski w skokach narciarskich widnieje logo Fortuny. Inwestują również w coraz popularniejszą w Polsce oraz na całym świecie branżę e- sportową (nie mylić z określeniem sporty wirtualne).

Stali się pionierami, gdyż jako pierwsi w naszym kraju objęli swoim wsparciem finansowym team AGO Esports. Zespół ten trudni się grą w popularnego wśród młodzieży CS-a(Counter Strike).

Metody płatności

Idąc z duchem czasu, oprócz obsługi przelewów poprzez znane platformy jak tpay, czy PayU, legalny bukmacher Fortuna wprowadził także możliwość obsługi finansowej konta z wykorzystaniem tzw. portfela internetowego jakim jest Skrill. Od niedawna zainteresowani mogą dokonać także wpłaty poprzez coraz bardziej znaną platformę BLIK.

Aplikacja mobilna

Posiadanie aplikacji mobilnej to dla liczących się w stawce graczy bukmacherskich przymus. Tak więc Fortuna musiała zaproponować ją także swoim klientom. Posiadacze smartfonów z oprogramowaniem Android, a także iOS, będą mogli cieszyć się dostępem do swojego ulubionego bukmachera.Wgląd do ligowych tabel, sprawdzenie ostatnich wyników interesujących nas drużyn oraz sprawdzenie najlepiej rzucających, bądź strzelających , to w tej chwili nie problem, gdyż jak grzybów po deszczu namnożyło się aplikacji dających nam taką możliwość. Twórcy fortunowej aplikacji uznali jednak, iż dobrze byłoby gdyby klient miał do tego dostęp z perspektywy ich produktu.

Kontakt

W razie problemów podczas zawierania zakładów, bądź też rozliczania kuponów opisywany podmiot zaproponował nam kilka kanałów komunikacji.

Jest to na przykład odchodząca do „lamusa” infolinia. Korzysta z niej śladowa ilość osób.

Kolejnym sposobem kontaktu z bukmacherem jest formularz. Poprzez wypełnienie stosownych rubryk na stronie internetowej bukmachera, opisujemy trapiący nas problem. Czas oczekiwania na odpowiedź w przypadku tej formy kontaktu jest relatywnie długi.

Pozostawienie wiadomości na koncie Fortuny na Facebooku, czy też Twitterze, może być także jedną z dróg kontaktu z firmą. Odpowiedzi jednak nie otrzymamy w tak szybkim tempie, jak w przypadku ostatniej formy kontaktu.

Czat online zakłady bukmacherskie często implementują na swoich stronach i jest to najwygodniejszy sposób  na porozumiewanie się z bukmacherem. Dostępność oraz kompetentność konsultantów jest zazwyczaj na poziomie co najmniej zadowalającym. Gdy nasz kupon zostanie rozliczony nieprawidłowo, to właśnie do konsultantów na czacie kierować powinniśmy swoje wątpliwości. Otrzymamy od nich szczegółowe informację dotyczące naszego zakładu.

kodybukmacherskie.pl – efortuna

Opinie o Fortunie

Jak mówi nam sama definicja, opinia to sprawa indywidualna i często dosyć sporna. Podobnie jest w przypadku Fortuny, a więc różnić się może ona w zależności od zadowolenia gracza. Wśród najczęściej wymienianych zalet bukmachera przewijają się:

  • dostępność w języku polskim
  • atrakcyjne kursy oraz bogata oferta
  • mnogość promocji okresowych
  • dużą ilość punktów stacjonarnych
  • maksymalna wygrana na jednym kuponie najwyższa w Polsce( 601 000 zł)

Żeby nie było tak kolorowo, lista wad jest nie mniej obszerna i zawiera między innymi:

  • szybkie limitowanie dla graczy zawodowych
  • wysoką marżę
  • nagminne awarie strony internetowej oraz aplikacji

Podsumowanie

Studiując oferty poszczególnych firm bukmacherskich warto pamiętać o pewnych ważnych aspektach.  Zaczynając w ogóle swoją przygodę z bukmacherką musimy brać pod uwagę wysokie ryzyko straty nie tylko funduszy, ale także niekiedy zdrowia oraz życia prywatnego. Znamy wiele przypadków, gdy nierozważne poczynania doprowadziły do ruiny życie oraz zdrowie gracza.

Tak więc jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na taką formę spędzania wolnego czasu, to dobrze ci radzimy- odpuść. Jeśli jednak wybrałeś opcję drugą, to nie nastawiaj się od razu na trzy czy czterocyfrowe wygrane. Z biegiem czasu nabierzesz potrzebnego doświadczenia oraz rozwagi, która pozwoli Ci osiągać z tej zabawy profity. Na początek przygody z obstawianiem Fortuna będzie dla Ciebie dobrym kompanem.

 

 

Fortuna bukmacher
4.9 (98.92%) 93 vote[s]